تلویزیون فیلیپس

تلویزیون فیلیپس

تلویزیون فیلیپس جزو آن محصولاتی هست که باتوجه به کیفیت ساخت فوق العاده ایی که دارد و درکنار آن ها نوآوری و خلاقیت درساخت همراه با امکانات فوق العاده ایی که دارد می توان این برند را رقیب سرسخت تلویزیون های سونی دانست .

انواع صفحه نمایش تلویزیون فیلیپس

تلویزیون های فیلیپس امروزی دارای سه نوع مختلف از صفحه نمایش های هستند که عبارت اند از LED  و OLED و MiniLED که هر سه طرفداران خاطص خود را دارند اما در این بین تلویزیون فیلپس ال ای دی دارای فروش بیشتر و اهمیت بیشتری دارند. در کنار آن هم تلویزیون فیلیپس FullHD  و 4K در بازار موجود است که خریدار باتوجه به استفاده ی مورد نظر و بودجه خود از هرکدام خرید میکند.

کاربردهای تلویزیون فیلیپس

تلویزیون های فیلیپس باتوجه به اینکه طرفداران خود هرکدام برای یکسری کارهای مخصوص میخواهد برای همین در محصولات خود تنوع زیادی را به خرج داده است به عنوان مثال برخی از خریداران طرفدار فیلم هستند و می خواهند در هنگام دیدن فیلم از امبیلایت تلویزیون استفاده کنند اما برخی مخالف وجود امبیلات در تلویزیون هاستند و...  .

سیستم عامل تلویزیون فیلیپس

تلویزیون های فیلیپس را باسیستم عامل اندروید بسیار قوی خود میشناسیم ، این برند در کنار کیفیت فوق العاده ایی که دارد تلویزیون های خودرا به سیستم عامل اندروید مجهزکرده تا بتواند با رقیب دیرینه خود یعنی تلویزیون سونی رقابت کند.

مزایای تلویزیون فیلیپس

این برند دارای مزیت های خاص خود است که در این بین می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1- محیط کاربری شیک و کاربرپسند

2- دسترسی به محتوا راحت

3- امکانات کامل

4- حالت امبیلایت

5- کیفیت صفحه نمایش فوق العاده

و...

ادامه مطلبShow less